شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر موفق به کسب جایزه ملی توانمندی 2 ستاره شد.
به گزارش خبرگزاری موج از خرم آباد، در سومین جشنواره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری کشور که در سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، جایزه توانمندی دو ستاره شرکت های برگزیده کشور به شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر اختصاص یافت.
در این مراسم که با حضور دکتر صالحی، ، دکتر ستاری، معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، دکتر فرهادی، وزیر علوم، دکتر سلطانی، رئیس صندوق توسعه نوآوری و شکوفایی کشور و بسیاری از مسوولان شرکت های هلدینگ، صاحبان صنایع و برندهای برتر کشور و شرکت های برگزیده دانش بنیان کشور حضور داشتند، این جایزه به شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر اختصاص یافت.
فرایند ارزیابی توانایی های شرکت ها برای دریافت جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری بسیار پیچیده بوده و در فضایی کاملا رقابتی، انجام شده است.
مدیر عامل شرکت داروسازی بهداشتی دکتر جهانگیر در این زمینه گفت: این شرکت با توسعه فعالیت های تحقیقاتی و پژوهشی تلاش دارد تا به سطح استانداردهای بین المللی در این زمینه دست یابد.
دکتر حسین جهانگیر اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی هایی که این شرکت در سال های اخیر در زمینه تولید محصولات دانش بنیان و رقابتی در دستور کار قرار داده است، تقویت و افزایش فعالیت های واحد تحقیق و توسعه و توانمند سازی نیروی انسانی از مهم ترین عوامل دستیابی به این موفقیت بوده است.
وی خاطر نشان کرد: امروز بیش از هر زمان دیگری لازم است که با افزایش فعالیت های پژوهشی و کاربردی در مسیر توسعه اقتصاد دانش بنیان حرکت کرد و زمینه ساز رشد و بالندگی لرستان و ایران شد.